O nas
BHS Höhenarbeitservice świadczy usługi wysokościowe z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Firmę stworzyła Magister Beata Walaszek, którą po przez długoletnie doświadczenie zawodowe wykwalifikowała się w tej branży. Branże budowlaną w zakresie wznoszenia budynków i wykończenia prowadziła od 1998 roku. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne od 2007 roku. Również od 2007 roku prowadziła biuro nieruchomości , posiada licencje zawodowa nadaną przez Ministra Infrastruktury w tym zakresie. Od 2009 roku uzyskała uprawnienia Certyfikacji do sporządzania świadectw charakterystyki Energetycznej budynków. Prowadziła doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego i budowlanego. Prowadziła nadzory Inwestorskie.

Uprawnienia Alpinisty Przemysłowego zrobiła w 2011 jako uzupełnienie wcześniejszych kursów do uprawiania wspinaczki alpejskiej. Obecnie posiada certyfikat IRATA. Od 2015 roku wcielono Beatę Walaszek w skład Kadry Narodowej Polski Kobiecego Himalaizmu Zimowego wspinaczy wysokogórskich. Z ogromnego doświadczenia w branży oraz zarządzania ludźmi powstał BHS Höhenarbeitservice.

Działalność firmy to 3 dziedziny:
  • Doradztwo i ochrona przed upadkiem,
  • Pracę wysokościowe z dostępem linowym
  • Szkolenia w systemie IRATA
Nasz zespół to wykwalifikowani pracownicy posiadający najwyższe uprawnienia w swojej dziedzinie. Naszymi klientami są firmy, spółdzielnie i osoby prywatne. Dopasowujemy terminy do potrzeb Naszego klienta.

Dziękujemy Naszym stałym zleceniodawcą, że zaufali nam i cieszymy się wzajemnym zadowoleniem

mgr Beata Walaszek
Założyciel firmy BHS Höhenarbeit Service

inż. Michał Dryla
Menadżer firmy BHS Höhenarbeit Service
BHS Höhenarbeit Service
Doradztwo i ochrona przed upadkiem - Prace wysokościowe - Szkolenia
tel. +43 676 650 77 42, +48 12 350 65 42 e-mail: